samsung galaxy s9 kılıf A Gizli Silah

Samsung‘un Evan Blass’ın sızıntısı sonrasında düşüncemlarıyla gündemden düşmeyen telefonları Galaxy S9 ve Galaxy S9+‘ın kılıfları da ortaya çıktı. Mobile Fun aracılığıyla satıma çıkmadan elde edilen Samsung üretimi Clear View kılıflar, Galaxy S8 ile Galaxy S8+ için hazırlananlar ile aynı görünüyor. Yalnızca peş alıcı ve parmak izi bölümleri farklı olan kılıflar, ilginç olarak Galaxy S8 ailesine neredeyse tam olarak uyuyor. Bu da Galaxy S9 ailesinin gövde boyutunda çok küçük farklar taşıyacağını gösteriyor.

Telefon, taşınabilir ve görüntülü elektronik cihazlar vb. bâtınin ürün ekranında zemin düz müdafaa bandı çıharemlmamış olmalıdır.

Telefon, taşınabilir ve hayallü elektronik cihazlar vb. için ürün ekranında görev alan vikaye bandı çızevcelmamış olmalıdır.

(Yazılım ve tesisatın eskimesine bağlamlı sıkıntıları saymazsak) Bu anlamda, telefonun dış eminğini peylemek ziyadesiyle ehemmiyetli bir iş olarak temizıllı telefon sahiplerinin kafasını kurcalıyor. Bu noktada devreye sıkıntısızıllı telefon aksesuarları giriyor ve Tank Kılıfları adıyla malum sağlamlaştırılmış malzemelerden oluşan tam kayırma dâhilin tasarlanmış kılıflar kullanıcıların imdadına yetişiyor. Teleplus.com.tr’bile en yeni örnek ve renklerde yüzlerce modele ilişik Tank Kılıflarını yine karını telefon kullanıcıları için web sitesinde hazır bulunduruyor.

Imdi birçok insan sinein dürüstıllı telefon sadece bir bildirişim aracı olmaktan çıkmış ve birtakımı mevsim meraklı medarımaişetler birtakım dem da aralık kalmak dâhilin baki ihtiyaç duyulan bir alet haline mevruttir. Hal böyleyken dürüstıllı telefonların dış görünümleri de zamanla önemli hale mevruttir. detayla Bu nedenle koskocaman dürüstıllı telefon üretici firmalar düşüncemlar konusunda birbirleriyle yarış yürekerisindedir. Bu rekabeta ilave olarak temizıllı telefon dünyasının bir parçkakımı olan kılıf dünyasının da yeniden en şık ve emin kılıfları üretmek için çabaladığı bilinir.

Telefon, taşınabilir ve hayallü elektronik cihazlar vb. sinein ürün görüntülükında alan düz muhafaza bandı çıyaşlılmamış olmalıdır.

Galaxy S9'un klavyesi ile alakalı ise bir çift güfte hatırlatmak icap doğrusu. Galaxy S9'daki dahili klavyeyi bayağı beğenmedik. Özellikle klavyenin sözcük önerileri sizi farklı bir klavyeyi kullanmaya özendirme ediyor desek taçılmış olmayız.

Mesela sabık senenin amirali yine Samsung Galaxy Note 8 elime ulaştığından bu yana tekrar Spigen'in bir kılıfıyla kullanıversiyon. Sayımsız kere düşürdüm. Fakat üzerinde hala yalnızca bir çizik de yasak.

Ancak telefonun dip simaünde kâin bazı ekipmanlar tam olarak hizzaya oturmuyor. Kısaca bazı ufak tefek konumlandırma farkları dışında ebatlar olarak S9 bir önceki seriyle kıl payı top aynı.

Samsung, geç kaldığı bir özelliği nihayetinde amiral gemisine yerleştirdi. Galaxy S8 Plus ve Note 8 incelemelerimizde bile böylesi üst seviye bir telefonda stereo hoparlörlere olan yoksulluktan bahsetmiştik.

Ön kamera suretiyle simaünüzü alacaklayarak size en benzeyen çizgi karakteri yaratan AR Emoji, sonunda kendi emojinizi oluşturmanıza olanak teşhisyor. Bu da toplumsal iletişim araçları mesajlaşmalarınızda, emojilere can verebileceğiniz fehvaına geliyor.

Silikon Kılıflar gerçekte çıktı üzere her rahatıllı telefon kullanıcısı bağırsakin başlangıçlangıç paketinin ilk ürünü kadar bir şey başüstüne diyebiliriz. Yani Silikon Kılıfları yeğleme edenlerin ilgilı bulundukları özel bir toplumsal yapı yahut iş grubu bulunduğunu çıkarmak olası değil.

Erdemli kalite işçiliğiyle yavaş silikon kılıf telefonunuzu korur. İnce gestaltsı, yepelek dizaynıyla telefonunuza henüz aldatıcı bir görünüm kazanmıştırran kılıfımız telefonunuzun eğin ve cenah taraflarını darbeden, çiziklerden, tozdan korur.

VİDEO 0 Çoğu şahıs yürekin kabus olan IKEA mobilyaların montajına artırılmış gerçeklik dokunuşu [Video]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “samsung galaxy s9 kılıf A Gizli Silah”

Leave a Reply

Gravatar